/home/rasytojai/domains/rasytojai.lt/public_html/wp-content/themes/rasytojai-theme/single.php on line 25
" class="text-uppercase fw-bold small">Atgal į sąrašą

Vilniuje ir Kaune vyks susitikimai su Lietuvos rašytojų sąjungos rezidencijos viešnia Katrin Pitz

2023 rugsėjo 20 d.

Kviečiame į Vilniuje ir Kaune vyksiančius susitikimus su Lietuvos rašytojų sąjungos rezidencijos viešnia – poete ir vertėja Katrin Pitz!

Pasiklausyti iš Darmštato (Vokietija) atvykusios poetės Katrin Pitz eilių ir pabendrauti su ja bus galima rugsėjo 21 d., ketvirtadienį, 12.15 val., Kaune (Vytauto Didžiojo universitete, V. Putvinskio g. 23, 002 auditorijoje), o rugsėjo 25 d., 11.00 val., Vilniuje (Vilniaus universitete, Universiteto g. 5, Germanistikos studijų kabinete A9).

Katrin Pitz gimė 1989 m. Marburge. Baigusi mechanikos inžinerijos studijas, jaunoji mokslininkė 8 metus dirbo pagal profesiją. Tačiau po pirmosios poezijos knygos „Auch solche tage waren immer schon da“ („Ir tokių dienų čia būta visados“) sėkmės nusprendė skirti daugiau laiko kūrybai ir vertimui iš norvegų bei ispanų kalbų. Autorė yra keleto jaunųjų kūrėjų konkursų nugalėtoja, atviro mikrofono konkursų dalyvė, įvairių kultūros rėmimo fondų stipendininkė Vokietijoje ir užsienyje. 2023 m. rugsėjį Karin Pitz lankosi rašytojų rezidencijoje Vilniuje. 

Renginiai vyks vokiečių kalba.

Dėkojame partneriams:

Hessischer Literaturrat
VU Filologijos fakulteto vokiečių filologijos katedra
VDU Humanitarinių mokslų fakultetas