Atgal į sąrašą

Rašytojų sąjungos mokymai. Autorių teisių apsauga: ką reikia žinoti rašytojams?

2020 14 gruodžio d.

Gruodžio 16 d., 15 val., kviečiame dalyvauti Lietuvos rašytojų sąjungos mokymuose ir tiesiogiai klausytis autorių teisių ekspertės, advokatės Ingos Lukauskienės pranešimo „Autorių teisių apsauga: ką reikia žinoti rašytojams?“. Šis renginys skirtas tiek rašytojams profesionalams, tiek tiems, kurie dar tik pradeda ar ketina pradėti rašytojo kelią.
Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Lietuvos rašytojų sąjungos Facebook paskyroje.

Autorių teisių ekspertė, advokatė Inga Lukauskienė.

Apie pranešimą
Pranešimo metu bus apžvelgta autorių teisių tema. Kas yra saugoma autorių teisėmis, o kam ši apsauga netaikoma, taip pat kokios yra dvi pagrindinės autorių teisių rūšys (turtinės ir neturtinės). Bus pristatomi pagrindiniai punktai, į ką reikia atkreipti dėmesį ruošiant autorines sutartis, kaip galima perduoti autorių teises.
Apie pranešėją
Inga Lukauskienė – asocijuota partnerė, patentinė patikėtinė, advokatė. Advokatė Inga Lukauskienė jau daugiau nei 20 metų dirba intelektinės nuosavybės teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos bei užsienio klientus prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais. Inga yra patyrusi intelektinės nuosavybės ginčų specialistė ir atstovė tiek patentų biure, tiek teismuose. Ji skaito pranešimus intelektinės nuosavybės apsaugos ir pažeidimų klausimais tiek savo kolegų bendruomenėje, tiek nacionaliniams bei užsienio klientams.
Lietuvos rašytojų sąjungos mokymus rašytojams remia Lietuvos kultūros taryba.