Atgal į sąrašą

Rašytojų klubo renginiai lapkričio 15 – 22 dienomis

2016 lapkričio 14 d.

Lapkričio 15 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/   

„Liublinas – Vilnius“: apie šiandienos literatūrą Lenkijoje ir Lietuvoje. Diskutuos ir savo kūrybą skaitys svečiai iš Liublino:  poetai Anna Goławska ir Waldemaras Michalskis, literatūrinio žurnalo Akcent“ vyr. redaktorius, literatūrologas dr. Bogusławas Wróblewskis ir eseistikos skyriaus redaktorius Łukaszas Janickis. Dalyvaus rašytojai ir  vertėjai Antanas A. Jonynas, Vladas Braziūnas, Birutė Jonuškaitė, Irena Aleksaitė ir Vyturys Jarutis. Vakaro vedėjas – prof. Algis Kalėda. Vakaro vertėja – Odeta Venckavičienė.

Lapkričio 15 d. 15.30 val. Medeikių vaikų globos namuose „Vaiko užuovėja“ (Liepų g. 6, Medeikių k., Biržų raj.) ir 17.30 val. Grūžių vaikų globos namuose (Kalno g. 5, Grūžių k., Pasvalio r.)   

Renginiai iš ciklo „Atverstos knygos puslapiai“. Dalyvauja rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė ir aktorė Joana Čižauskaitė.  

Lapkričio 17 d. 18.00 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/

Renginys iš ciklo „Salvete, juvenes“. Poeto Ernesto Noreikos naujos knygos „Andalūzijos šuo“ pristatymas. Renginyje dalyvaus Kęstutis Navakas, Mantas Balakauskas, Nerijus Cibulskas, Artūras Rožkovas, dainų autorius ir atlikėjas Mykolas Jokubauskas. 

Lapkričio 18 d. 17.00 val.  Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/

Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“.Viktoro Rudžiansko naujos eilėraščių knygos „Juodoji dėžutė“ pristatymas. Vakare dalyvaus rašytojai Viktoras Rudžianskas, Donaldas Kajokas, literatūrologė Audinga Peluritytė-Tikuišienė.  

Lapkričio 21 d. 17.30 val.  Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ 

Skaitymai iš ciklo „Iš būsimų knygų rankraščių“. Fragmentus iš būsimos knygos „Šventojo Rašto taisymai arba gimtoji vasaros debesija“ skaitys rašytojas Romas Sadauskas. Autoriui talkins aktorius Eugenijus Ignatavičius ir pianistas Justinas Brūzga. 

Lapkričio 22 d. 15 val. Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namuose /Vilniaus g. 297A, Šiauliai/

Renginys iš ciklo „Atverstos knygos puslapiai“. Dalyvauja rašytojas Selemonas Paltanavičius ir aktorė Edita Zizaitė.

Rašytojų klube veikia Mildos Kiaušaitės fotografijų paroda „Kasdienybės“.

Įėjimas į renginius nemokamas.

Smulkesnė informacija tel. (85) 2629627;  (85) 2617727;

El. paštas: rasytojuklubas@aiva.lt ;  rasytojuklubas.info@gmail.com