Atgal į sąrašą

Rašytojų klubo renginiai kovo 13-23 dienomis

2017 kovo 13 d.

Kovo 13 d. 15.00 val. Vilniaus universiteto Lietuvių literatūros seminaro auditorijoje
/Universiteto g. 3, Vilnius/
Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Pokalbyje dalyvauja naujo romano „Azuritijos kardinolai“ autorė Jurga Žąsinaitė ir literatūrologė dr. Audinga Peluritytė-Tikuišienė.

Kovo 14 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/
Poeto Vytauto Stulpino kūrybos vakaras su nauja knyga „Vakarijos“ (renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“).
Vakare dalyvauja knygos autorius Vytautas Stulpinas, literatūrologas dr. Marijus Šidlauskas,
rašytojai Gvidas Latakas, Danielius Mušinskas ir knygos leidėjas Andrius Konickis.

Kovo 20 d. 15.00 val. Vilniaus universiteto Lietuvių literatūros seminaro auditorijoje
/Universiteto g. 3, Vilnius/
Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Pokalbyje dalyvaus rašytojas Tomas Vaiseta ir literatūrologė dr. Audinga Peluritytė-Tikuišienė.

Kovo 20 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/
Dailininkės Jūratės Stauskaitės kūrybos vakaras. Parodos „Šiek tiek klasikos“ atidarymas. Knygos „Jūratė Stauskaitė. Esu“ pristatymas. Dalyvauja dailininkai Jūratė Stauskaitė, Eglė Ganga Bogdanienė, Mikalojus Vilutis, filosofė Jūratė Baranova, literatūrologė Viktorija Daujotytė, poetas Aidas Marčėnas, kunigas Julius Sasnauskas, dizaineris ir gitaristas Rapolas Gražys.

Kovo 21 d. 19.00 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/
Pasaulinė poezijos dienai.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato poeto Kornelijaus Platelio kūrybos skaitymai „Vakaras su Erata“ ir su literatūrologo prof. Algio Kalėdos monografija „Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai. Tarp Dioniso ir Apolono“. Vakarą ves Algis Kalėda. Skaitys Donatas Katkus ir autorius. Gros Simona Jakštė (fortepijonas) ir Domas Jakštas (violončelė). Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“.

Kovo 23 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/
Knygos apie poetą Daną Kairį /1938–2013/ ,,Žiobiškio vėjas“ pristatymas. Dalyvauja literatūrologas dr. Rimantas Skeivys, poetė Reda Kiselytė, poeto sesuo Danutė Balaišienė, studijų draugai: filosofas prof. Česlovas Kalenda, žurnalistas Povilas Masilionis, filosofijos leidinių redaktorius Antanas Rybelis, eilėraščius skaitys aktorius Ferdinandas Jakšys. Vakarą ves knygos sudarytojas, žurnalistas Jonas Laurinavičius.

Rašytojų klube veikia VYTA meno paroda „Vandens veidas“ – Irma Čekanauskienė, Evelina Jokubkienė, Eglė Daubaraitė, Jūratė Narmontaitė.
Nuo gegužės 20 d. Rašytojų klube veiks dailininkės Jūratės Stauskaitės paroda „Šiek tiek klasikos“.

Įėjimas į renginius nemokamas.