Atgal į sąrašą

Rašytojų klubo renginiai 2021 m. spalio 27 d. – lapkričio 9 d.

2021 26 spalio d.

Maloniai kviečiame!

Spalio 27 d. 18.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, rašytojos Ramutės Skučaitės jubiliejinis vakaras su nauja knyga „Buvau atėjus“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Renginio vedėjas – literatūros kritikas Valentinas Sventickas. Vakare dalyvaus literatūrologė prof. Viktorija Daujotytė, poetas Rimvydas  Stankevičius, kultūros žurnalo „Santara“ vyr. redaktorius Romualdas Norkus, aktoriai Gintaras Mikalauskas, Dalia Jankauskaitė. Gros violončelių kvintetas QuinCelli: Tomas Ramančiūnas, Lionius Treikauskas, Dainius Misiūnas, Rūta Balčiūtė, Gaudas Paulius Krištaponis.


Lapkričio 4 d. 18.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato poeto Vlado Braziūno autorinis vakaras su eilėraščių rinkiniu „Vilniaus heteroglosija“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Kartu su autoriumi dalyvaus literatūros tyrinėtojas, kalbininkas prof. Skirmantas Valeñtas, dainų autorė ir atlikėja Agota Zdanavičiūtė.


Lapkričio 8 d. 17.00 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje /Maironio g. 12, Utena/

Renginys iš ciklo „Po ūkanotu nežinios dangum“, skirtas Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms.

Dalyvauja rašytoja Aldona Ruseckaitė, literatūrologas dr. Regimantas Tamošaitis, aktorė Jūratė Vilūnaitė, fleitininkė Viktorija Marija Zabrodaitė.


Lapkričio 9 d. 18.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Poeto Aivaro Veiknio kūrybos vakaras su nauja knyga „Mamuto medžioklė“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Dalyvaus poetas Aivaras Veiknys, poetas Antanas A. Jonynas, aktorius Mindaugas Ancevičius.


Lapkričio 12 d. 17.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Jubiliejinis poeto Valdo Daškevičiaus vakaras su kūrybos rinktine „Visas likęs laikas“. Dalyvaus poetai Valdas Daškevičius, Antanas Šimkus, Gintaras Bleizgys, leidyklos „Slinktys” vadovas Juozas Žitkauskas, muzikuos Laima Žilytė ir Audrius Žalakevičius.


Rašytojų klube veikia

dailininko Gerardo Šlektavičiaus grafikos darbų paroda – medžio raižiniai

„Amžina kova už laisvę“


Renginiai nemokami. Įėjimas į renginius su galimybių pasu.


Renginius iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginį iš ciklo „Po ūkanotu nežinios dangum“, skirtą Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.


Smulkesnė informacija tel.: (85) 2629627;  (85) 2617727;

El. paštas: rasytojuklubas@aiva.lt;   rasytojuklubas.info@gmail.com