Atgal į sąrašą

Rašytojų klubo renginiai 2021 m. spalio 22 – 27 d.

2021 spalio 19 d.

Maloniai kviečiame!

Spalio 22 d. 17.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Rašytojo Dainiaus Sobeckio knygų „Tikiu vadinasi bijau“ /esė rinkinys/ ir monografijos „Leonardo Andriekaus gyvenimas ir kūryba: asmenybės universalėjimas“ pristatymas. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Dalyvaus knygų redaktorius Danielius Milašauskas, dainų autorius ir atlikėjas Vygantas Kazlauskas.


Spalio 25 d. 18.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Nijolės Daujotytės kūrybos vakaras su nauja knyga „Aiški linija“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Dalyvauja knygos autorė, poetė Nijolė Daujotytė, literatūrologai Lina Buividavičiūtė, dr. Regimantas Tamošaitis.


Spalio 27 d. 18.00 val. Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, rašytojos Ramutės Skučaitės jubiliejinis vakaras su nauja knyga „Buvau atėjus“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Renginio vedėjas – literatūros kritikas Valentinas Sventickas. Vakare dalyvaus literatūrologė prof. Viktorija Daujotytė, poetas Rimvydas Stankevičius, kultūros žurnalo „Santara“ vyr. redaktorius Romualdas Norkus, aktoriai Gintaras Mikalauskas, Dalia Jankauskaitė. Gros violončelių kvintetas QuinCelli: Tomas Ramančiūnas, Lionius Treikauskas, Dainius Misiūnas, Rūta Balčiūtė, Gaudas Paulius Krištaponis.


Rašytojų klube veikia

Ruslano Arutiuniano pastelinių darbų paroda „Armėnijos ir Lietuvos peizažai“


Nuo spalio 22 d. Rašytojų klube veiks dailininko Gerardo Šlektavičiaus grafikos darbų paroda – medžio raižiniai „Amžina kova už laisvę“.


Renginiai nemokami. Įėjimas į renginius su galimybių pasu.


Renginius iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Smulkesnė informacija tel.: (85) 2629627;  (85) 2617727;

El. paštas: rasytojuklubas@aiva.lt;   rasytojuklubas.info@gmail.com