Atgal į sąrašą

Nuoširdžiai sveikiname Jotvingių premijas laimėjusius poetus!

2023 rugsėjo 25 d.

Jotvingių premija Gvidui Latakui skirta už savitą šiuolaikinę mitologiją, nepagražintą kalbinę tikrovę, poetinę žaismę ir įtraukiančias literatūrines peripetijas poezijos knygoje „Salos“, kurią 2022 m. išleido asociacija „Slinktys“.

Jaunojo jotvingio premija paskirta Birutei Grašytei-Black už labai įtaigų poetinį pasaulį, taupų ir talpų žodį debiutinėje knygoje „Sumokėjau alyvmedžio lapais“ ( Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2022).

Jotvingių premija kasmet skiriama už per pastaruosius dvejus metus išleistą geriausią poezijos knygą, Jaunojo jotvingio premija – už geriausią jauno autoriaus (iki 35 metų) originaliosios poezijos, verstinės poezijos ar poezijos kritikos knygą.

Premijos poetams bus įteiktos rugsėjo 27 – spalio 1 vyksiančiame festivalyje Poetinis Druskininkų ruduo.

Taigi, kviečiame šį savaitgalį pasiklaustyti poezijos Druskininkuose!

Festivalio programa: http://www.pdr.lt/lt/festivalis/programa

Lauros Vansevičienės ir Malachi Black nuotraukos.