/home/rasytojai/domains/rasytojai.lt/public_html/wp-content/themes/rasytojai-theme/single.php on line 25
" class="text-uppercase fw-bold small">Atgal į sąrašą

KVIETIMAS ARCHITEKTŪRINIO-SKULPTŪRINIO OBJEKTO RAŠYTOJUI JUSTINUI MARCINKEVIČIUI ATMINTI IR SKVERO SUTVARKYMO DARBŲ KONKURSO DALYVIAMS

2023 balandžio 14 d.

Justino Marcinkevičiaus skvero topografija.

Vadovaujantis konkurso sąlygų 8.4.3. punktu, maloniai kviečiame Jus savo projektą pristatyti žodžiu bei atsakyti į Projektų vertinimo komisijos narių užduotus klausimus.
Konkurso projektų vertinimo komisijos posėdis vyks 2023 m. balandžio 24 d., pirmadienį, 13.00 val. Lietuvos rašytojų sąjungoje, adresu: Vilnius, K. Sirvydo g. 6, II aukštas.

Konkurso sąlygų punktas: 8.4.3. Projektų vertinimo komisijos posėdyje, kuriame vertinami jų projektai, turi teisę savo projektą pristatyti žodžiu bei atsakyti į Projektų vertinimo komisijos narių užduotus klausimus.
Tiekėjui projekto žodiniam pristatymui skiriama iki 5 min. Apie Projektų vertinimo komisijos posėdį, kuriame tiekėjai galės pristatyti savo projektus, Lietuvos rašytojų sąjunga paskelbia savo internetiniame tinklapyje, taip pat dalyviai informuojami el. paštu ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki posėdžio dienos.