Atgal į sąrašą

Kūrėjai kviečiami teikti paraiškas stipendijoms

2021 sausio 14 d.

Lietuvos kultūros taryba kviečia kultūros ir meno kūrėjus teikti paraiškas individulioms stipendijoms. Individualios stipendijos, skiriamos individualiai kultūros ar meno kūrėjų kūrybinei raiškai skatinti ir jai šiuo sudėtingu periodu palaikyti. Paraiškų laukiama iki vasario 1 d. (imtinai).

Teikti paraiškas individualioms stipendijoms gauti gali pilnamečiai meno ar kultūros kūrėjai, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai bei kitų Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų šalių piliečiai, kurių veiklos objektas yra Lietuvos menas ir kultūra bei jų sklaida.

Anksčiau Lietuvos kultūros tarybos stipendijas gavę asmenys, turi būti tinkamai atsiskaitę už gautą stipendiją. Lietuvos kultūros tarybos stipendininkai, kuriems 2020 m. paskelbus ekstremalia padėtį buvo skirtos trumpalaikės 3 mėnesių stipendijos, gali būti neatsiskaitę, jei nėra suėjęs terminas ataskaitoms pateikti.

Konkurse taip pat gali dalyvauti ir gavusieji vienkartines Lietuvos kultūros tarybos išmokas savarankiškai dirbantiems kūrėjams.

Individuali stipendija bus skiriama 3, 4, 5 arba 6 mėnesiams (kovo–rugpjūčio mėnesiams). Mėnesinės išmokos suma – 600 eurų.

Daugiau informacijos apie konkursą