Atgal į sąrašą

Jono Aisčio premija 2013

2013 balandžio 10 d.

Kaišiadorių rajono savivaldybė skelbia, kad iki gegužės 24 dienos laukia siūlymų poeto ir eseisto Jono Aisčio literatūrinei 2013 metų premijai gauti. Premija konkurso būdu skiriama už Jono Aisčio kūrybos palikimo tyrinėjimą ir populiarinimą, paskelbtus mokslinius ir publicistinius darbus apie poeto gyvenimą, kūrybą, pilietiškumą ir kitus aspektus, papildančius poeto biografiją, už reikšmingiausius pastarųjų dvejų metų meninės kūrybos darbus, kuriuose jaučiamas aistiškos dvasios puoselėjimas.
Kandidatus premijai gauti gali siūlyti kultūros, meno, mokslo ir studijų institucijos, kūrybinės sąjungos, visuomeninės organizacijos, taip pat patys kūrinių autoriai, pateikdami Kaišiadorių rajono savivaldybei rekomendacijas, kūrybinės ar mokslinės veiklos aprašymus ir darbus, už kuriuos siūloma premija, adresu: Bažnyčios g. 4, LT-56121 Kaišiadorys, Jono Aisčio premijai.
Laureatui, kurį išrinks Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta komisija, bus įteiktas diplomas ir piniginė premija 2013 metų birželio 1 dieną ant Mergakalnio Dovainonių kaime, Rumšiškių seniūnijoje, Poezijos pavasaris-2013 renginio metu.
Jono Aisčio premija gali būti skiriama tam pačiam asmeniui tik vieną kartą ir tik jam gyvam esant.
Informaciją teikia Danutė Grigonienė, tel. 8-346-20492.
Kaišiadorių rajono meras Romualdas Urmilevičius