Atgal į sąrašą

A. Kaušpėdo ir G. Patacko poezijos vakaras

2015 lapkričio 30 d.

Gruodžio 2-osios vakarą „Tamsta“ kviečia į neeilinį poezijos vakarą, kuriame savo kūrybą skaitys… dainininkas Algirdas Kaušpėdas ir garsus lietuvių poetas Gintaras Patackas.
Vienos garsiausių visų laikų lietuviškos grupės „Antis“ lyderis bei architektas Algirdas Kaušpėdas 2013 metais išleido knygą „Antiška“, į kurią sudėjo savo kūrybos bei kitų poetų, tarp jų ir Gintaro Patacko, „Anties“ dainomis virtusius tekstus. Tai — ryškūs, provokuojantys, prasmingi ir dviprasmiški tekstai, kurie skambės ir šio vakaro metu.

Poetas, vertėjas, prozininkas, dramaturgas, XX a. 9-ojo dešimtmečio literatūrinis maištininkas Gintaras Patackas per savo karjerą išleido jau 13 poezijos bei prozos rinkinių. Gintaro Patacko eilės yra tapusios ne tik „Anties“, bet ir „Kardiofono“, „Rondo“, „Rebelheart“ ir kitų žymių Lietuvos atlikėjų dainomis. Vakaro metu jis skaitys savo labiausiai pamėgtas eiles iš visos kūrybos, tačiau bus nevengiama improvizuoti bei atsižvelgta į publikos pageidavimus.
Dar jaunystėje susipažinę kūrėjai Algirdas Kaušpėdas ir Gintaras Patackas sako, kad poezijos vakaro metu bus juntama ir juos jungianti meilė muzikai.

Durys atidaromos – 19:00, renginio pradžia – 20:00. Bilieto kaina 10 €. Išankstiniai bilietai parduodami bilietai.lt. Įsigijus bilietą – būtina staliuko rezervacija tel.: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija papildomai nekainuoja, laikoma iki 20:00. Nerezervavus vietų, jos parenkamos atsitiktinai.