Skelbiamas paraiškų priėmimas Maironio premijai gauti

Kauno miesto savivaldybės administracijos kultūros ir turizmo plėtros skyrius skelbia paraiškų priėmimą Maironio premijai gauti.
Paraiškos priimamos ir vertinamos pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos 2013 m. kovo 21 d. sprendimu Nr. T-181 patvirtintus Maironio premijos skyrimo nuostatus kartu su 2013 m. kovo 21 d. d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-181 „Dėl Maironio premijos įsteigimo“.
5 paraiškos egzemplioriai (1 originalas ir 4 kopijos) kartu su 5 kandidato knygomis priimami iki 2013 m. balandžio 15 d. 17 val. Savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo plėtros skyriuje, Laisvės al. 96, 211 kabinete.

Pageidautina, kad pridėtumėte skaitmeninėje laikmenoje informaciją CD ar persiųstumėte elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pateikti dokumentai negrąžinami.
Maironio premijos skyrimo nuostatus ir paraiškos formą galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt Švietimas ir kultūra, Kultūra, Kultūros ir meno premijos.
Pasiteirauti galima tel. 42 40 47.

Dalintis